Türkiye'de ilk 4x4, 6x6, 8×8 Diferansiyel Sistem Dönüşümü Üretimini Gerçekleştiriyoruz.

 

   

Türkiye'de yerli, patentli 4x4, 6x6, 8x8 arazili diferansiyel sistemi üretilmektedir. Bu arazili diferansiyel sisteminin üretiminde Türkiye'de ilk ve tek firma olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Sağlamlar Ağır Sanayi A.Ş. geçmişten günümüze özel sipariş üzerine mevcut olan araçlarda ve özel amaçla makinelerde arazi diferansiyelleri geliştirmektedir. Bunlar 4×4, 6×6, 8×8 olarak piyasadaki özel amaçlı araç ve makinelerin kullanımına sunulmaktadır.

Bu dönüşüm marka ve modelden bağımsız olup hangi amaç için kullanılacağına bağlı olarak tarafımızdan tasarlanıp üretimi yine tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Tonaj sınırımız yoktur. Her marka ve model araç önden çekişli olacak şekilde dönüşümü sağlanabilmektedir. (2.5 tondan 80 tona kadar) Bu sistemler yurt dışından gelen ürünleri aratmamaktadır. Ürünlerimiz %100 yerli üretim olup yüksek kalite ve Sağlamlar Ağır Sanayi A.Ş. garantisi altındadır.

 

Mevcut tüm ticari araçları;

 

N1 kategorisinde (4x4) ; 

 

Ford Transit – Mercedes Sprinter – Volkswagen Crafter, İveco Dali, Hyundai Starex.

 

N2 kategorisinde (4x4,6x6) ; 

 

Isuzu, Mitsubushi, Hyundai, İveco, BMC, Hino, Ford, Mercedes.

 

N3 kategorisinde(4x4,6x6,8x8) ;

 

Mercedes, Man, İveco, BMC, Hino, Ford. araçlarını 4×4'e dönüştürüyoruz.

 

Türk Standartlar Enstitüsü tarafından onaylı, Seri Tadilat Tip Onay belgeleriyle yapılan bu işlem araçların ruhsatına da işlenmektedir. Bu işlem sadece Sağlamlar Ağır Sanayi A.Ş. tarafından yapılmaktadır.

Sağlamlar Ağır Sanayi A.Ş. olarak tüm tesislerimizde, EN 1789 standartlarına, ISO 9001:2008'e uygun kalitemiz, deneyimli kadromuz ile birlikte uluslararası standartlara uygun kalitede üretimler yapmaktayız.

Askeri ve Emniyet teşkilatı tarafından kullanılmakta olan aracların zırhlama ve 4x4, 6x6 arazili sisteme dönüştürülmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. 

Diferansiyel Sistemler- Arka Dingil

Diferansiyel Sistemler

Diferansiyel Sistemler- Arka Dingil

Diferansiyel Sistemler 4x4

Diferansiyel Sistemler 4x4, 6x6 Otobüs

Diferansiyel Sistemler 4X4, 6X6 Otobüs- Diferansiyel Kovan

Diferansiyel Sistemler 4x4,6x6 Kamyonet-Zırhlı-Van-Armored Pick-Up